MİLLİ TAKIM TARAFTAR KULÜBÜ'NE HOŞ GELDİNİZ!
Sevgili Futbolseverler, Türkiye - Moldova UEFA EURO 2020 Elemeleri karşılaşmasının biletleri tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz, Türkiye Futbol Federasyonu
TÜRKİYE
v
MOLDOVA
25.03.2019 20:00
ESKİŞEHİR YENİ STADYUMU
Sevgili Futbolseverler, Arnavutluk - Türkiye UEFA EURO 2020 Elemeleri karşılaşmasının biletleri tükenmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz, Türkiye Futbol Federasyonu
ARNAVUTLUK
v
TÜRKİYE
22.03.2019 22:45 (TSİ)
LORO BORİÇİ STADYUMU
A Milli Takımımız, İşkodra'da
A Milli Takımımız, EURO 2020 Elemeleri'nde yarın Arnavutluk'la oynayacağı karşılaşma için İşkodra kentine geldi.
Arnavutluk maçının misafir tribün biletleri tükendi
A Milli Takımımızın Arnavutluk ile deplasmanda oynayacağı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçının misafir takım tribün biletleri tükendi.
A Milli Takımımız, yarın Arnavutluk karşısında
A Milli Takımımız, 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'ndaki ilk maçında yarın Arnavutluk ile karşılaşacak. Arnavutluk'un İşkodra kentindeki Loro Boriçi Stadyumu'nda oynanacak ve saat 22.45'te başlayacak müsabakayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Tobias Stieler yönetecek. Stieler'in yardımcılıklarını Mike Pickel ve Christian Gittelmann yaparken, karşılaşmanın dördüncü hakemi Christian Dingert olacak. Maç, TRT 1'den naklen yayınlanacak.

Arnavutluk-Türkiye maçının bilet teslimat noktası belli oldu
A Milli Takımımızın 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 22 Mart'ta deplasmanda Arnavutluk ile oynayacağı karşılaşmanın misafir takım tribünü için satılan biletlerinin teslimat noktası açıklandı.
A Milli Takım'ın Arnavutluk ve Moldova maçları aday kadrosu açıklandı
A Milli Takımımızın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri'nde 22 Mart'ta deplasmanda Arnavutluk ve 25 Mart'ta Eskişehir'de Moldova ile oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu açıklandı.
TamSaha'nın 172. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Mart sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 172. sayısı da dopdolu.

Moldova maçının biletleri tükendi
A Milli Takımımızın Moldova ile oynayacağı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu maçının biletleri tükendi.
Moldova maçının genel bilet satışı başladı
A Milli Takımımızın Moldova ile oynayacağı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu maçının genel bilet satışı, Milli Takım Taraftar Kulübü Üyeleri için başladı.
Arnavutluk maçının genel bilet satışı başladı
A Milli Takımımızın Arnavutluk ile oynayacağı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu maçının misafir tribün genel bilet satışı, Milli Takım Taraftar Kulübü Üyeleri için başladı.

Moldova maçının öncelikli bilet satışı başladı
A Milli Takımımızın Moldova ile oynayacağı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu maçının öncelikli bilet satışı, Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri için başladı.
Arnavutluk maçının öncelikli bilet satışı başladı
A Milli Takımımızın Arnavutluk ile oynayacağı 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu maçının misafir tribün öncelikli bilet satışı, Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri için başladı.
Türkiye-Fransa maçı Konya'da oynanacak
A Milli Takımımızın 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda Haziran ayında oynayacağı Fransa ve İzlanda maçlarının yerleri belli oldu.

TamSaha'nın 171. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Şubat sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 171. sayısı da dopdolu.
TamSaha'nın 170. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Ocak sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 170. sayısı da dopdolu.
TamSahanın 169. sayısı yayında
TamSaha dergisinin Aralık sayısı yayında. Dünya ve Türkiye futbolunun gündemindeki konuları, röportaj ve dosyalarla ele alan derginin 169. sayısı da dopdolu.

Herhangi bir konuda bize danışmak için 0216 554 58 39 - 42 (4 Hat) numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Çağrı merkezi çalışma saatleri 09:00 – 17:00 arasıdır.


ADINIZ SOYADINIZ


E-POSTA ADRESi


KONU


MESAJINIZ
 Twitter Instagram Youtube